Технічне обслуговування (ТО)

ТО (Технічне обслуговування)

ТО на Оболони

Головний показник професійної та якісної роботи СТО Профі - це технічне обслуговування автомобілів, швидкість його виконання і якість. Ми здійснюємо технічне обслуговування в максимально короткий термін, за доступними цінами і надаємо гарантію на високу якість робіт.

В нашій компанії наявні обладнані машиномісця, що дозволяють робити техобслуговування автомобіля без затримок та якісно. Технічне обслуговування автомобіля, проведене своєчасно, є запорукою його надійної роботи на довгі роки. Тому необхідно цю відповідальну справу доручати професіоналам на постійній основі.

З першого звернення клієнта в СТО Профі за послугою «технічне обслуговування авто», він стає нашим постійним клієнтом. Наші співробітники досконало володіють навичками та вміннями виконувати роботи в сфері ремонту та обслуговування іномарок та авто вітчизняного виробництва. Ми цінуємо довіру та час наших клієнтів та прагнемо їх зберігати. Тому обслуговування і ремонт автомобілів відповідають найвищим стандартам.

Чому варто звернутися в СТО Профі

СТО Профі – це саме той автосервіс, в якому виконується весь спектр робіт з якісного ремонту автомобілів. Це можливо завдяки наявності в компанії головних складових - сучасне обладнання комп’ютерної діагностики, досвідчені професійні автомайстри та спеціально обладнані машиномісця.

Послуги з ремонту і техобслуговування авто надає багато компаній, але, щоб зайняти нішу на ринку: ремонт і техобслуговування автомобілів на Оболоні, потрібно постійно вдосконалювати якість сервісу, розширяючи лінійку послуг, а також запроваджувати приємну цінову політику.

Ми дотримуємося позиції – ремонт повинні робити професіонали, які прийшли на ринок надовго і всерйоз, які цінують і бережуть свою репутацію.

Доступна ціна на ремонт автомобілів

СТО Профі на Оболоні зацікавлена, щоб число наших постійних клієнтів збільшувалось, прагнемо, щоб послуги автосервісу були професійними і доступними, включаючи вартість техобслуговування. Ціни на послуги нашого сервісу доступні. Вартість комплексного ТО – від 200 грн. Завдяки ретельній комп’ютерній діагностиці, об'єктивно і точно встановлюється, які деталі і вузли автомобіля, в першу чергу, потребують ремонту.