Комп'ютерна діагностика

Комп’ютерна діагностикаКомпьютерная диагностика на Оболони

Комп'ютерна діагностика на СТО Профі на Оболоні дає можливість ефективно та ретельно перевірити всі електронні системи Вашого автомобіля. Це дає можливість з дуже високою точністю виявити вже наявні несправності, а також попередити майбутні негаразди.

Пошук причини несправності в машині раніше вважалось непростою задачею. В даний момент на допомогу водіям та спеціалістам прийшла комп'ютерна діагностика автомобіля на Оболоні, що значно полегшило процедуру пошуку несправностей. Комп'ютерна діагностика авто дозволяє отримати інформацію про поточний стан деталей, вузлів та блоків управління, а також дає оцінку загального технічного стану.

Комп'ютерна діагностика автомобілів дозволяє спеціалістам вимірювати найрізноманітніші характеристики автомобіля, котрі забезпечують його справну роботу.

Перевірка ключових систем управління

Комп'ютерна діагностика авто в Києві дозволяє здійснити перевірку більшої частини ключових систем управління, включаючи такі: АБС/ПБС, управління двигуном, подушки безпеки, автоматична трансмісія, клімат-контроль, круїз-контроль, система парковки, щиток приладів, система навігації, пневмопідвіска и так далі.

Необхідно відмітити, що діагностика кожної окремої системи проводиться поетапно. Наприклад, при діагностиці двигуна спочатку перевіряється система управляюча двигуном, потім здійснюється перевірка паливної системи, після чого перевіряється наповнюваність циліндрів, аналіз оборотів і т.д.

За результатами багаточисленних аналізів формується звіт, в якому містяться дані про помилки, а також пропонуються рішення по усуненню несправностей, заміні певних вузлів та пристроїв.

Що показує комп'ютерна діагностика автомобіля?

Автомобіль створений із численних взаємопов'язаних систем, правильна робота яких залежить від значного числа параметрів. Комп'ютерна діагностика дає точну оцінку стану авто, що аналогічно аналізу крові, за яким лікар робить висновок про стан пацієнта.

Регулярна діагностика автомобіля, в результаті, допоможе зекономити немалі кошти та час. Вона схожа на профілактику, допомагає зробити прогноз щодо майбутніх проблем, виявити незначні та інші приховані дефекти, які найближчим часом можуть стати основою поломки. До того ж, комп'ютерна діагностика спрямована на виявлення ступеню зношення вузлів автомобіля, що може забезпечити своєчасну їх заміну, не доводячи до коштовного ремонту. Комп'ютерна діагностика авто вартує своїх грошей, адже завдяки їй проводиться якісне та професійне обстеження, під час якого жодна потенційна проблема не покине поля зору.

Комп'ютерна діагностика автомобіля швидко і якісно буде виконана спеціалістами СТО Оболонь Профі.

Вартість комп'ютерної діагностики – від 150 грн.