Розвал-сходження

Розвал-сходження

Развал схождение на ОболониКожен досвідчений водій який займався ремонтом, знає, що обов'язково потрібно звертатись у автомайстерню, для того, щоб зробити розвал-сходження. До того ж, на цьому можна економити паливо та збільшити ресурс покришок, якщо вірно дотримуватися параметрів. Водій будь якого вантажного або легкового автомобіля зобов'язаний пам'ятати, що через 12000-15000 км пробігу необхідно проводити процедуру розвал-сходження.

Де зробити розвал-сходження в Києві

 Існують різні технічні моменти, за якими можна зрозуміти, що Ваше авто необхідно везти в автомайстерню, де Ви зможете зробити розвал-сходження на Оболоні:

 - візуально помітно нерівномірний зніс протекторів на шинах;

 - виникнення зусилля на рульовому колесі під час руху по прямій, а також зміщення автомобіля вбік, коли відпустити кермо;

 - виникнення шуму покришок під час руху автівки;

 - втрата курсової стійкості на дорозі при наїзді на нерівності;

 - раптова зміна положення на кермі по горизонту спиці.

Будь який з цих моментів вказує на необхідність регулювання розвал сходження.

Знаходячись в гаражі, самостійно відрегулювати розвал сходження не вдасться. Для цього потрібне спеціальне обладнання.

Розвал – що це таке?

Розвал являється кутом знаходження міщ площиною обертання колеса і вертикаллю.Випадок, коли верхній кут направлений назовні або всередину вважається неправильним. А правильним він вважається, коли верхньою стороною коліс кут направлений на зовнішню сторону. При зміні крену міняється й розвал коліс.

При правильному розвалі підвищується строк служби шин, включаючи їх мінімальний знос. При неправильному розвалі стійкість автомобіля погіршується на поворотах, що може призвести до аварійної ситуації на дорозі.

Сходження– що це таке?

Сходження представляє собою кут між площиною колеса обертання і напрямком руху автомобіля. Іноді модель автівки має таку конструкцію, що дозволяє одночасно відрегулювати сходження задніх і передніх коліс. Сходженням виражається величина: вона рівна відстані між кромками передніх коліс, від якої віднімається відстань між кромками задніх коліс. При неправильному регулюванні сходження посилюється зношення шин - це одна з основних причин.

Вереск коліс на маленькій швидкості під час поворотів- головна ознака неправильно відрегульованого сходження. Для правильного регулювання потрібна точність калібрування стендів, звичайних і лазерних, котру потрібно проводити регулярно.

Ціна на розвал сходження у Києві

Вартість розвал сходження залежить від необхідних процедур. В СТО “Профі” на Оболоні працюють досвідчені майстри, котрі якісно виконують усі послуги.