Діагностика ходової

Діагностика ходової

Диагностика ходовой на Оболони

СТО Профі в Києві надає послугу з діагностики ходової частина автомобіля. Саме за рахунок ходової частини автомобіль може пересуватися, а комфорт від їзди залежить від стану ходової. До ходової частини належать: блок мостів, рама, задня, а також передня підвіска коліс, самі колеса й шини. Механізми ходової частини регулюють сили, які діють на автомобіль, а також зв’язують кузов з колесами автомобіля. Саме ходова частина запобігає дрібним коливанням під час руху.

Діагностику ходової рекомендуется робити через кожні 25-30 тис. км, адже вона забезпечує комфорт та безпеку пересування. Причинами необхідності проведення діагностики ходової частини вважаються сторонні скрипи та стуки в підвісці автомобіля, підвищене зношування та скрип гуми при проходженні віражів, термінове або планове розвал-сходження.

Як проводиться діагностика ходової частини автомобіля

Перед початком роботи потрібно розповісти майстру про те, що Вас бентежить в роботі автівки. Після цього буде проведена комп'ютерна діагностика ходової. Автомобіль розміщують в діагностичний стенд, де деталі підвіски повністю перевіряються.

Діагностика ходової частина автомобіля буде завершена, коли будуть зроблені:

- Огляд пружин, амортизаторів, опорних чашок, важелів автомобіля;

- Перевірка рульових наконечників і шарових опор;

- Перевірка стану вузлів ходової частини;

- Перевірка ступичных підшипників;

- Визначення зношення дисків, гальмівних колодок, шлангів, барабанів;

- Перевірка гідросистем і герметичності гальмівної системи.

Після визначення «діагнозу» здійснюється облік «нездорових» частин ходової. Виписується лист по діагностиці ходової, в якому перечисляються абсолютно всі несправності, а також вказується вартість ремонту и запасних частин, а також ціна на діагностику ходової.

Для ремонту ходової краще обирати оригінальні запчастини. Для ремонту ходової частини застосовується тільки спеціалізований інструмент, завдяки якому не порушується технологія ремонту, а також забезпечується висока якість робіт.

Ціна діагностики ходової – від 150 грн. Така вартість дозволить Вам регулярно діагностувати ходову частину, що дозволить виявити несправність на ранній стадії, не давши перерости у велику неприємність.

Не намагайтесь самостійно ставити діагноз ходової частини, звертайтесь до нас в СТО Профі на Оболоні!