Чистка інжектора

Чистка інжектора

Чистка инжектора на ОболониВ СТО Профі на Оболоні проводиться процедура - чистка інжектора. Чітка та правильна робота в системі інжектора слугує основою стабільної роботи кожного сучасного бензинового двигуна. Обов'язковими параметрами для стабільної роботи інжектора повинні бути чиста паливна рампа, без забруднень та відкладень, постійна робота форсунок без перебоїв, які відповідають за точне дозування палива, а також чистота камер згоряння і камер клапанів. Навіть найменше забруднення мембрани форсунки може призвести до переливу палива або до збідніння суміші, яка подається в циліндри. Навіть маленька смітинка на соплах форсунки здатна знищити злагоджену роботу всієї системи сумішеутворення. У впускний колектор буде поступати крапля того ж палива, в результаті двигун буде працювати по-іншому. А відкладення на клапанах і на самих стеблях клапанів через не завжди хорошої якості бензину став сьогодні справжнім бичем автомобіля.

Як не допустити неприємностей?

Щоб не допустити вищеперерахованих неприємностей необхідно якісно і вчасно проводити чистку інжектора на Оболоні. Дана процедура займає 1-2 години і більше - все залежить від чистоти і об'єму двигуна. Процедуру краще проводити разом із заміною свічок, адже заміна відпрацьованих свічок після того, як проведена чистка інжектора обов'язкова.

Ціна на чистку інжектора в Києві на нашому СТО - от 300 грн. Чистка повинна проводитися після пробігу в 20-30 тисяч км.

Способи чистки

Існує два основних способа чистки - це хімічна і ультразвукова промивка. Кожен із цих способів має і переваги і недоліки. Під час ультразвукової промивки відбувається тільки чистка форсунок, які потрібно демонтувати. Демонтаж форсунок робить вартість чистки інжектора дорожче, так як вона буде включати витрати на додаткові запчастини і матеріали. Хімічна промивка передбачає мийку всієї інженерної системи, включаючи форсунки, паливну рампу, камери згоряння і клапани.

Застосування якісних промивочних рідин

СТО Профі на Оболоні використовує одну з найкращих установок, яка проводить хімічну промивку інжекторів. Якісна рідина дозволяє максимально імітувати процес роботи паливної системи, витримуючи тиск палива і дозволяючи утворювати кільцеву подачу палива, якісно контролюючи час промивки. Для чистки ми застосовуємо промивочні рідини, які закупляються у перевірених поставщиків (адже сьогодні на ринку є багато підробок). Ціна від цього майже така ж.

Незалежно від марки авто, Audi то чи BMW, Nissan, Ford чи VW - промивка інжектора проводиться практично однаково.