Ремонт двигуна

Ремонт двигуна

Ремонт двигателя на Оболони

СТО Оболонь Профі здійснює ремонт двигуна, який містить цілий комплекс заходів, який поєднує використання високоточного електронного і механічного обладнання, використання деталей і розхідних матеріалів від світових лідерів.

Якщо двигун раптом почав споживати більше мастила, автомобіль позбавився початкової динаміки, а в роботі силового агрегату з’явилися сторонні звуки, то Вам слід подумати про те, що потрібно зробити капітальний ремонт двигуна.

Ремонт двигуна на СТО Оболонь Профі

Капремонт двигуна – одна із непростих процедур, проте, якщо її виконають професіонали СТО Оболонь Профі, то Ваш двигун після капітального ремонту буде працювати відмінно.

Вам не потрібно турбуватися про те, яка буде ціна на капремонт двигуна - СТО Оболонь Профі дає гарантію, що всі кошти, вкладені в процедуру, виправдають себе у повному об’ємі довгим строком служби двигуна після виконання ремонту двигуна автомобіля.

Від яких показників залежить ціна на капітальний ремонт двигунів?

На ремонт двигуна на Оболоні впливають наступні фактори:

- тип двигуна на вашому автомобілі;

- особливість конструкції (наприклад, ремонт двигунів з турбіною дорожче, ніж така ж процедура, виконана зі звичайним двз);

- обсяг всіх работ, який потрібно виконати під час процедури ремонт двигуна в Києві. Операція, потрібна для капіталки, багато в чому залежить від ступеню зношеності деталей, з яких складається силовий агрегат.

Капітальний ремонт двигунів в Києві від СТО Оболонь Профі

Наша компанія виконує капремонт двигунів, встановлених на будь які марки автомобілей. Перед початком необхідних робіт, спеціалісти технічного обслуговування дадуть оцінку об’єму необхідних робіт та озвучать попередню вартість роботи в вашому випадку.

Специалисты СТО Оболонь Профі заздалегідь нададуть рахунок, завдяки чому вам не доведеться думати, скілько все буде коштувати та чекати закінчення робіт.