Комп'ютерний розвал-сходження

Комп’ютерний розвал-сходження на Оболоні

Компьютерный развал-схождениеСТО Профі на Оболоні виконує одну із найважливіших операцій для автомобілів - комп’ютерний розвал-сходження в Києві, або інакше - регулювання кутів встановлення коліс. Дана процедура входить в обов'язковий перелік технічного обслуговування автомобілів. Від правильного та точного виконання схода-розвалу буде залежати стійкість, маневреність та керованість на дорозі вашої автівки, а також Ваша безпека.

Сучасне обладнання на СТО Профі

Один з найважливіших параметрів, які впливають на безпеку пересування, вважається схід-розвал. СТО Профі пропонує клієнтам провести комп’ютерний розвал-сходження авто на самому сучасному обладнанні. Нове, ще незношене, обладнання дозволяє виконати найточніше налаштування установки в кутах коліс автомобіля. Наше СТО дає можливість здійснити комп’ютерний розвал-сходження практично будь якої марки автомобіля.

Регулювання розвал-сходження необхідне практично після будь яких видів ремонтних робіт, пов'язаних з підвіскою автомобіля: заміна наконечників, рульових тяг, амортизаційних стійок, поворотних кулаків, важелів, особливо після ударів. Через дороговизну обладнання, частина автосервісів нехтують цією послугою, в результаті чого клієнту доводиться шукати де зробити розвал - сходження самостійно.

Коли автомобілю потрібне регулювання розвал-сходження

Регулювання в автомобілі розвал-сходження, здійснене на заводі-виробнику, порушується в процесі експлуатації. Причиною є зношення вузлів підвіски, зношення протектора шин, рульового управління, що супроводжується збільшенням люфтів у з’єднаннях та зміною початкових розмірів, також цьому можуть сприяти наъзд на перепону, сильний удар, аварія або погана дорога.

По рекомендації завода-виробника перевірку схода-розвалу рекомендується робити через кожні 15000 км пробігу автівки. Це дозволить знизити навантаження на елементи рульового керування і підвіски, знизить зношення шин та збільшить строк служби до ремонту.

При ремонті, заміні деталей рульового управління і підвіски, а також заміні гуми необхідно обов'язково робити комп’ютерний розвал-сходження.

Ознаки порушення розвалу-сходження:

- нерівномірне зношення протектора шин, помітний візуально;

- змінилось горизонтальне положення спиці рульового колеса;

- при наїзді на нерівності на дорозі відбувається втрата курсової стійкості;

- під час руху прямо виникає підвищення шуму коліс автомобіля;

- при відпусканні керма відбувається занос автівки вбік.

Спеціалисти СТО Профі якісно і по доступній ціні проведуть ремонт, заміну мастила в двигуні, а також відремонтують дизельне паливне обладнання.

Вартість комп’ютерного розвал-сходження на нашому СТО на Оболоні – від 400 грн.